Uz sākumuZiemas riepasLietie diskiRezervācijasPaziņojumiKvadru riepasMotociklu riepasPaskaidrojumiInfo par i-veikaluMoto pārvadājumiKontaktiRiepu izmēru kalkulators

NOKIAN WR G2

Nokian WR G2, ziemas riepas.

*Šodienas Eiropas ziema ir pilnīgi neprognozējama. Uz kontinenta lielceļiem regulāri plosās vētras. Ātras temperatūras maiņas acumirklī slidenu sniegu pārvērš nedrošā šķīdonī. Nokian riepas ir dzimušas, augušas un testētas tālu aiz polārā loka, lai piedāvātu labāko sniegumu pat visekstremālākos laika apstākļos. Kamēr laika apstākļi mainās tava izvēlne paliek nemainīga: Nokian WR G2.
Maksimāls sniegums šķīdonī:
*Ultramoderns asimetrisks iekšmala/ārmala protektora zīmējums sniedz tās īpašības, kas nepieciešamas mainīgajiem Eiropas apstākļiem. Arējā malas pleca forma un protektora iegriezumi padara riepu viegli vadāmu un nodrošina stabilu braukšanu, kamēr riepas iekšmalas plecs nodrošina lielisku saķeri.
*Nokian Tyres ir arī pionieris jaunu risinājumu meklēšanā, kas attiecas uz drošu braukšanu šķīdonī: inovatīvais šķīdoņa ķīlis un pulētās rievas izslidina šķīdoni un ūdeni pa sāniem novēršot akvaplanēšanu.
Respektējot apkārtējo vidi:
*Nokian WR G2 ir ražota izmantojot tikai zemu aromātiskās, attīrītās eļļas. Tās pazīme ir arī jauns gumijas sastāvs, veidots no cool silica un rapšu eļļas, kas samazina rites pretestību tādejādi ietaupot arī degvielu.

Īpašības:
***Lieliska vadāmība šķīdonī.
***Droša saķere ar slapju, apsnigušu vai sausu ceļa segumu.
***Stabila vadāmība, pat braucot ar lielu ātrumu.
***Zema rites pretestība, degvielas taupība.

Izmērs LI&SITipsKods Veikala
cena
Akcijas
cena
  Pieejamība Pirkt

Komentāri par riepu "NOKIAN WR G2"

Pievienot komentāru
Pēdējā laukā jums ir jāieraksta, cik ir pieci plus pieci - latviski, vienā vārdā. Šis lauks ieviests, lai palīdzētu cīnīties pret spamu, kas pēdējā laikā aizvien vairāk piesārņo komentārus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Seko mums

Top.LV
Apskati biroja preču cenas 348 Latvijas internet veikalos. Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas